Nuo pat atsiradimo iki dabar „Farm Food“ yra šeimos įmonė.

š pradžių keletą metų įmonei vadovavo inž. Gerrit de Weerd ir jo sutuoktinė, padedant abiem anuomet dar mokyklinio amžiaus sūnums.

1982 m. – grynas ir sausas šunų ėdalas.

1982 m. inž. Gerrit de Weerd, turėdamas žinių ir patirties apskritai bet kokių gyvūnų pašarų srityje (tiek Nyderlanduose, tiek už jų ribų), padėjo kurti šunų ėdalą, kuris, kaip neutralus bandymams skirtas ėdalas, turėjo būti naudojamas tiriant įvairių tuo metu rinkoje parduodamų šunų ėdalų kokybę. Sausas ėdalas buvo sukurtas iš Nyderlanduose gaminamos jautienos, tinkamos žmonių maistui, nenaudojant jokių priedų: nei dažiklių, nei aromatinių medžiagų, nei antioksidantų ir t. t. Pagrindinė mintis buvo sukurti ėdalą, tinkamą bet kokio amžiaus ir būklės šunims. Tam pasiremta paprasčiausiu faktu: gamtoje visi laukiniai šuniniai, nuo mažo iki seno, pagal poreikį ėda tai, ką tuo metu pavyksta sumedžioti.

1984 m. – „Farm Food High Energy“

Po to, kai 1984 m., taigi praėjus 2 metams, tyrimai buvo baigti, kai kurie veisėjai, įvertinę puikius rezultatus, išreiškė pageidavimą ir toliau naudoti visiems gyvenimo etapams tinkamą ėdalą. Todėl buvo nuspręsta nedidelį kiekį neutralaus bandymams skirto ėdalo pavadinimu „Farm Food HE“ pateikti į rinką. Nuo 1984 m. reklama plito iš lūpų į lūpas, užtikrindama nuolatinį augimą. Ėdalo sudėtis liko iš esmės tokia pati, kokia buvo pradžioje, o mes iki šiol vis dar gauname teigiamų atsiliepimų. Labiausiai į akis krinta tai, kad dažnai vyresnio amžiaus šunys, pradėti šerti ėdalu „Farm Food HE“, tarsi išgyvena antrą jaunystę, be to, paprastai išgyvena kur kas ilgiau nei 10 metų. Savaime suprantama, bėgant metams „Farm Food HE“ ėdalo kokybė pagerinta remiantis tiek mūsų, tiek mokslinių tyrimų duomenimis, tačiau pirminė filosofija nebuvo pamiršta: vienos rūšies ėdalas visiems bet kokio amžiaus šunims ir bet kokiomis aplinkybėmis.

1996 m. – „Farm Food Rawhide“

Bėgant metams išaugo kramtalų, kurių kokybė atitiktų „Farm Food“ filosofiją ir kuriuos būtų galima duoti greta „Farm Food“ ėdalo nesibaiminant sveikatos problemų, poreikis. Tinkamas produktas buvo sukurtas Pietų Amerikoje: čia laisvėje auginamų skersti skirtų galvijų poodžio jungiamasis audinys buvo perdirbtas į kramtalus. „Farm Food Rawhide“ yra švarus produktas, garantuotai be kokių nors priedų bei sunkiųjų metalų. Svarbiausia, kad šie kramtalai veikia kaip dantų šepetukas. Kramtant išsiskiria kolagenas, kuris padeda sumažinti dantų apnašas, taip pat užtikrina jų prevenciją.

2001 m. – susitelkimas į naminių gyvūnų pašarų rinką

Iki 2001 m. Gerrit de Weerd ir toliau iš dalies dirbo gyvūnų pašarų konsultantu tiek šalyje, tiek užsienyje. Nuo 2001 m. jis nusprendė visiškai susitelkti į naminių gyvūnų pašarų rinką ir atsidėti vien tik įmonės „Farm Food B.V.“ direktoriaus darbui.

2005 m. – šuniukų ir kačiukų pieno milteliai „Farm Food No. 1“

2005 m. į asortimentą įtrauktas naujas produktas, sukurtas pagal visiškai naują koncepciją. Pieno milteliai pagaminti iš nenugriebto ožkų pieno, tinkamo žmonių maistui (o ne iš nugriebto karvės pieno, kaip įprastai). Nors produktas buvo sukurtas šuniukams ir kačiukams, paaiškėjo, kad jis taip pat nuostabiai tinka kitiems smulkiems žinduoliams. Pavyzdžiui, triušiukams, voveriukams, ežiukams, šinšiloms, pelėms ir t. t. „Farm Food No. 1“ – unikalus produktas, todėl jis buvo patentuotas. Patento Nr. 1029707.

2008 m. – šaldytas visavertis ėdalas „Farm Food Fresh“

2008 m. „Farm Food“ paleido nuosavą šviežio ėdalo liniją. Tam, kad būtų užtikrinta gera žarnyno mikroflora, „Farm Food“ visada rekomenduoja be visaverčio sauso maisto taip pat reguliariai duoti šuniui šviežio ėdalo, pagaminto iš nevalytų atrajotojų didžiųjų skrandžių. Kaip žino žmonių gydytojai, sveikata prasideda žarnyne. Žinoma, tas pats galioja ir mūsų šunims. Tuo metu siūlomi šviežios mėsos produktai buvo patys įvairiausi ir skirtingos kokybės. Dėl to buvo prasminga paleisti nuosavą gamybos liniją.

2011 m. – „Farm Food Trainers“

Ilgą laiką „Farm Food“ komanda ieškojo šunų skanėstų, kurie būtų ne tik švarūs, bet ir sveiki. Galiausiai buvo sukurtas skanėstas „Trainers“ – tai smulkiai supjaustyti džiovinti jaučio širdies gabaliukai. Ir šis produktas vartotojams (tiek šunims, tiek jų savininkams) labai patinka.

2011 m. – „Farm Food Antlers“

Šiais metais į asortimentą įtraukti visiškai nauji kramtalai. „Antlers“ – tai numesti elnių ragai. Šis produktas visiškai atitinka „Farm Food“ filosofiją: jis primena apie mūsų šunų kilmę, laukinius šuninius. Be jokios abejonės, gamtoje laukiniai šuniniai graužia numestus elnių ragus tam, kad patenkintų graužimo poreikį. Be to, tai neabejotinai visiškai gyvūnams nekenksmingas produktas, kurio kieta struktūra užtikrina dar ilgesnį graužimo malonumą. Ragai pjaustomi įvairaus dydžio gabaliukais.

„Farm Food B.V.“ šiuo metu

Nuo pat atsiradimo iki dabar „Farm Food“ yra šeimos įmonė. Iš pradžių keletą metų įmonei vadovavo inž. Gerrit de Weerd ir jo sutuoktinė, padedant abiem sūnums. Jau keleri metai, kaip sūnūs baigė studijas ir abu dirba įmonėje. Iš viso organizacinį darbą dirba 14 žmonių, kurie rūpinasi, kad „Farm Food“ produktai ne tik Nyderlanduose, bet ir visoje Europoje pasiektų tuos, kuriems jie skirti – rimtus šunų mylėtojus, norinčius savo šunims paties geriausio.

 

Print Friendly, PDF & Email