Farm Food Fresh Menu

fixed - Farm-Food-Fresh-Menu-100h.png

Farm Food Fresh Menu:

natūrali, sveika ir skani šviežia mėsa, visavertis jūsų šuniui skirtas ėdalas.

Visavertis ir lengvai apvirtas garuose šviežios mėsos meniu, skirtas bet kokio amžiaus šunims – nuo mažų šuniukų iki senyvo amžiaus šunų. „Farm Food Fresh Menu“ gyvūninės kilmės ingredientai gaunami iš ES kilmės gyvūnų, patvirtintų tinkamais žmonių vartojimui. „Farm Food Fresh Menu“ gaminamas visiškai nenaudojant vištienos ar kitų paukštienos produktų. „Farm Food Fresh Menu“ sudėties pagrindas yra gryna jautiena, jaučio skrandis ir jaučio širdis, papildyti Škotijos lašišų aliejumi, mineralais, organiniais vitaminais ir mikroelementais. „Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra kaulų, tokiu būdu užtikrinama kalcio / fosforo santykio kontrolė.

„Farm Food Fresh Menu“ naudojami tik gryni ir natūralūs ingredientai. Jame nėra dirbtinių priedų, pvz., cheminių antioksidantų, konservantų, rišiklių, dažiklių, aromato ar skonio stipriklių. „Farm Food Fresh Menu“ yra 100 % natūralus produktas.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra glitimo. Jis yra geras natūralių prebiotikų šaltinis, užtikrinantis sveiką ir stabilią virškinamojo trakto mikroflorą. „Farm Food Fresh Menu“ yra virškinamas optimaliai ir labai patiks jūsų šuniui. „Farm Food Fresh Menu“ itin gerai tinka maišyti su šaltai presuotu šunų ėdalu „Farm Food HE Cold-Pressed Dog Food“.

Siūlomi dviejų rūšių „Farm Food Fresh Menu“ ėdalo produktai: „Beef Complete“ ir „Tripe & Heart Complete“.

Ėdalas parduodamas įvairiose pakuotėse:

6 maišelių po 300 g dėžutė.
Viename maišelyje yra 300 g ėdalo.
16 maišelių po 125 g dėžutė.
Viename maišelyje yra 125 g ėdalo.

Complete, zacht gestoomde vers-vleesvoeding voor alle honden van pup tot senior.

„Farm Food Fresh Menu“ yra visavertis ėdalas.

Turbūt savaime suprantama, kad „Farm Food Fresh Menu“ – tai puikus kasdienis ėdalas jūsų bet kokio amžiaus arba veislės šuniui, nes jame yra visų būtinų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jo nereikia niekuo papildyti.

Tinka visiems gyvenimo etapams kaip kasdienis arba papildomas ėdalas.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, turbūt savaime suprantama, kad „Farm Food Fresh Menu“ produktai „Beef Complete“ ir „Tripe and Heart Complete“ – tai puikus kasdienis ėdalas jūsų bet kokio amžiaus arba veislės šuniui, nes jame yra visų būtinų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jį taip pat galima maišyti su mūsų siūlomu visaverčiu šaltai presuotu šunų ėdalu „Farm Food HE“.

Visgi jūs neturėtumėte maišyti „Farm Food Fresh Menu“ su ekstruzinėmis arba keptomis granulėmis, nes skiriasi jų virškinamumas, ir tai gali laikinai sukelti viduriavimą.

Ar žinojote, kad
„Farm Food Fresh Menu“ yra tiek pat drėgmės, kiek ir šviežioje jautienoje? Taigi Jūsų šuo gaus pakankamai skysčių, jeigu jo racioną sudarys vien tik „Farm Food Fresh Menu“.

Ar žinojote, kad
„Farm Food Fresh Menu“ yra gardus ėdalas, puikiai tinkantis probleminiams augintiniams, besilaukiančioms kalėms, sergantiems ar sveikstantiems šunims?

Farm-Food-Fresh-Menu - jack-russel-terrier.jpg

Ar žinojote, kad
„Farm Food Fresh Menu“ sudaro garuose apvirta šviežia mėsa, todėl geriau išsaugomi vitaminai bei kitos svarbios maistinės medžiagos?

Farm-Food-Fresh-Menu - Stomer-Met-VleesFarm Food Fresh Menu:

natūrali, sveika ir skani šviežia mėsa, visavertis jūsų šuniui skirtas ėdalas.

óók...
voor de lastige eter

Heerlijke en complete vers vlees maaltijd

complete voeding voor honden

All-Life-Stage

Vitaminen & mineralen, 
meer dan 99% dierlijke eiwitten
en andere benodigde voedingsstoffen

 en een gezonde darmflora

Prebiotica:
ondersteunt een optimale darmwerking

Meer dan 60% pens,
hart en rundvlees

Puur natuur:
Geen chemische geur
kleur –of smaakstoffen
conserveringsmiddelen
of antioxidanten

Geen vriezer
nodig

om te bewaren

Ideaal

voor op vakantie

of een dagje weg

Ideaal
om te mengen mét Farm Food HE

Hoog energie gehalte.
Dus weinig nodig

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email