Voordelen van Farm Food Fresh Menu

Farm-Food-Fresh-Menu

„Farm Food Fresh Menu“ privalumai

100 proc. šviežia mėsa šunims su natūraliais prebiotikais.

Šis produktas pasižymi jau žinoma „Farm Food“ šviežios mėsos kokybe, tačiau jo nereikia laikyti šaldiklyje.

Geriausiai tinka tuomet, jeigu:

 • jūsų šuo labai išrankus arba neteko apetito;
 • atostogų metu arba išvykoje;
 • žalias ėdalas pernelyg nepatogus;
 • žalio ėdalo „jau per daug“;
 • jūsų šuo pernelyg jautrus žaliai mėsai;
 • norite palepinti savo šunį.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje yra tik natūralūs produktai.

„Farm Food Fresh Menu“ gyvūninės kilmės sudedamosios dalys gaunamos iš ES gyvūnų, kurie patvirtinti kaip tinkami vartoti žmonėms. Visi į „Farm Food Fresh Menu“ pridėti vitaminai ir mineralinės medžiagos yra ekologiški ir taip pat tinka vartoti žmonėms.

„Farm Food Fresh Menu“ puikiai dera arba gali būti maišomas su „Farm Food HE“.

„Farm Food Fresh Menu“ yra visavertis ėdalas, todėl juo galite šerti savo augintinį kiekvieną dieną. Juo nebūtina papildyti „Farm Food HE“ arba kito ėdalo.

Tačiau galima maišyti „Farm Food Fresh Menu“ ir „Farm Food HE“, nes pastarasis ėdalas yra šaltai presuotos granulės. Jeigu nuo ekstruzinių granulių norite pereiti prie „Farm Food Fresh Menu“ ir „Farm Food HE“, geriausia pradžioje kurį laiką šerti šunį tik „Farm Food Fresh Menu“, o vėliau mūsų siūlomą šviežią mėsą maišyti su „Farm Food HE“. (Niekada nemaišykite „Farm Food HE“ ir ekstruzinių granulių.)

65 gramai „Farm Food Fresh Menu“ prilygsta 25 gramams „Farm Food HE“.

„Farm Food Fresh Menu“ sukūrė mūsų veterinarinės mitybos specialistų komanda, naudodama unikalius mūsų receptus ir patirtį.

„Farm Food Fresh Menu“ yra 100 proc. natūralus produktas. Jame nėra:

 • dirbtinių priedų;
 • cheminių antioksidantų;
 • Konservantų;
 • tirštiklių;
 • dažiklių;
 • kvapiųjų medžiagų;
 • tirštiklių.

Ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra „balasto“ arba tirštiklių. Taigi šis ėdalas (vertinant pagal tūrį) yra labai kaloringas.

Ėdalas „Farm Food Fresh Menu“ padeda užtikrinti jūsų šuns žarnyno bakterijų pusiausvyrą,

o sveika, klestinti žarnyno mikroflora yra geros sveikatos pagrindas.

„Farm Food Fresh Menu“ – tai paruoštas naudoti visavertis ėdalas iš patroškintos mėsos.

Be to, jis gali būti puikus namuose gaminamo šuns ėdalo pagrindas arba gali jį papildyti. Tam, kad galėtumėte šerti šunį visiškai šviežia mėsa, jums nereikia šaldiklio arba šaldytuvo. „Farm Food Fresh Menu“ parduodamas įvairaus dydžio porcijomis, todėl nesugaišite laiko ruošdami ėdalą (mėsos nereikia smulkinti ar pjaustyti). Siekiant papildyti „Farm Food Fresh Menu“ omega 3 ir omega 6 riebalų rūgštimis, į ėdalą pridėta škotiškos lašišos taukų ir šaltai spausto saulėgrąžų aliejaus.

Ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra vištienos ar kitų paukštienos produktų.

Dauguma parduodamos vištienos (ir kitos paukštienos) gaunama iš paukščių, kurie buvo paskersti sparčiausio augimo metu (viščiukai – 5 arba 6 savaičių), jų skerdenose yra daug natūralių augimo hormonų (kuriuos išskiria vištos hipofizė).

Mūsų patirtis rodo, kad šie drauge veikiantys veiksniai daro neigiamą poveikį bendrajai šunų sveikatai. Jie gali turėti įtakos jaunų šunų augimui ir ypač vaisingumui. Jeigu naudojama brandžių vištų mėsa (paskerstų tuomet, kai jos nustojo dėti pakankama kiaušinių), šis poveikis tampa nežymus arba jo nebūna visai.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra knygenų.

Knygenos pasižymi nemalonia savybe „plaukioti“. Jos sumažina laiką, kai ėdalas lieka žarnyne, ir išmatos tampa šiek tiek pilkos spalvos (priklausomai nuo knygenų kiekio ėdale).

Vien tik knygenos dažnai duodamos norint išvalyti žarnyną.

Ėdale „Farm Food Fresh Menu“ nėra jokių kitų subproduktų, išskyrus jautienos kepenis ir širdį.

Nors subproduktais galima vadinti visus vidaus organus, „Farm Food Fresh Menu“ nėra plaučių, inkstų, kasos, blužnies ir pan.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje visiškai nėra glitimo.

Siekiant vystyti šuniukų gebėjimą virškinti krakmolą, į ėdalą pridėta 2 proc. ryžių.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra kaulų.

Nežinoma, kaip šunys įsisavina kalcį arba fosforą iš ėdale esančių (maltų) kaulų. Jeigu kaulai sumaišomi su mėsa, nebegalima sužinoti, ar kalcio ir fosforo įsisavinama pakankamai, per daug ar per mažai. Taigi norėdami užtikrinti reikiamą kalcio ir fosforo kiekį bei pusiausvyrą, kaip natūralius ėdalo papildus naudojame neorganines medžiagas, kuriose yra kalcio ir fosforo, nes žinome, kaip jos įsisavinamos šuns žarnyne.

Būtent todėl „Farm Food Fresh“ gali būti puikus namuose gaminamo šuns ėdalo pagrindas arba gali jį papildyti.

Kodėl į ėdalą nepridedame maltų kaulų, kurie yra kalcio ir fosforo šaltinis?

Nemažas kiekis fosforo jau yra pačioje mėsoje, ir nors kaip kalcio šaltinį naudoti maltus kaulus yra patrauklu finansiškai, norėdami, kad šunys išliktų sveiki visą gyvenimą, mes pasirinkome neorganinių medžiagų, kuriose yra kalcio ir fosforo, mišinį. Šis sprendimas užtikrina kalcio ir fosforo pusiausvyrą ėdale bei jo įsisavinimą, taigi ir biologinį prieinamumą, atitinkantį kasdienius tiek šuniukų, tiek suaugusių šunų poreikius.

Kalcio ir fosforo pusiausvyrą kauluose visada nelengva nustatyti, o ypač sunku tai padaryti, kai į ėdalą įmaišyta maltų kaulų. Dėl šios priežasties vilkai nekramto, negraužia ir neėda kaulų tol, kol jų skrandis beveik visiškai neištuštėja. Vilkai graužia kaulus po kurio laiko baigę ėsti ir niekada to nedaro ėsdami.

Kad iš kaulų išsiskirtų kalcis, pH lygis (rūgštingumo laipsnis) skrandyje turi būti toks mažas, kad kaule esantį kalcį galėtų ištirpdyti skrandžio sultys. Tik tada kalcis (ir fosforas) gali būti absorbuojamas žarnyne ir metabolizuojamas.

Jeigu skrandis pilnas, pH lygis jame toks didelis, kad kaule esantis kalcis ištirpsta nevisiškai arba neištirpsta visai, todėl lieka neaišku, ar kalcis arba fosforas iš šio šaltinio patenka į organizmą.

Dėl šios priežasties mes nusprendėme ėdale Farm Food nenaudoti maltų kaulų – juk galiausiai ėdalas yra pagrindinis ir kasdienis veiksnys, nuo kurio priklauso jūsų šuns sveikata.

Mūsų siūlomas kaulas „Farm Food Rawhide“ arba „Farm Food Antler“ (pagamintas iš natūraliai numestų tauriojo elnio ragų) – puikūs produktai, tačiau tik paėdus.

Print Friendly, PDF & Email

Tinka visiems gyvenimo etapams kaip kasdienis arba papildomas ėdalas.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, turbūt savaime suprantama, kad „Farm Food Fresh Menu“ produktai „Beef Complete“ ir „Tripe and Heart Complete“ – tai puikus kasdienis ėdalas jūsų bet kokio amžiaus arba veislės šuniui, nes jame yra visų būtinų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jį taip pat galima maišyti su mūsų siūlomu visaverčiu šaltai presuotu šunų ėdalu „Farm Food HE“.

Visgi jūs neturėtumėte maišyti „Farm Food Fresh Menu“ su ekstruzinėmis arba keptomis granulėmis, nes skiriasi jų virškinamumas, ir tai gali laikinai sukelti viduriavimą.

Lentynos dėžutė

Savo naminių gyvūnų reikmenų parduotuvėje dabar galite rasti ėdalui „Farm Food Fresh Menu“ laikyti skirtą dėžutę. Joje lengvai telpa du 300 g sveriantys ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ maišeliai. Dėžutę galima sandariai uždaryti, todėl „Farm Food Fresh Menu“ galima nesunkiai padalyti porcijomis, skirtomis šerti augintinį kelis kartus per dieną.

Print Friendly, PDF & Email