Farm Food HE

fixed - Farm-Food-HE-100h.png

Natūralus šunų ėdalas „Nuo 1982 m.“

Visavertis šunų ėdalas pagamintas šalto presavimo būdu

„Farm Food HE“ yra aukščiausios kokybės energijos suteikiantis presuotas ėdalas, tinkantis kiekvienam šuniui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, aktyvumo ar veislės. Mes tai vadiname „visų gyvenimo etapų“ koncepcija. Ji pagrįsta faktu, kad šunų virškinimas yra toks pat kaip ir jų protėvio vilko. Gamtoje vilkai ir kiti šunų šeimos atstovai ėda tą patį grobį, nepriklausomai nuo jų amžiaus; jauni ir besilaukiantys gyvūnai valgo daugiau, vyresni – mažiau. Visa tai padeda šuniukams augti labai vienodai be erzinančių augimo skausmų.

Žema temperatūra presavimo metu užtikrina, kad šunų medžiagų apykaita būtų kuo mažiau apsunkinta. Tai užtikrina puikią sveikatą, kuri atsispindi odos, kailio ir išmatų kokybėje. Vyresni šunys išgyvena antrą vaikystę ir dažnai tampa gyvybingesni.

„Farm Food HE“ išsiskiria dėl skaidrios sudėties, grynų sudedamųjų dalių, didelės biologinės baltymų vertės ir labai gero virškinamumo (84–87 %). „Farm Food HE“ gyvūninės kilmės sudedamosios dalys gaunamos iš ES gyvūnų, kurie patvirtinti kaip tinkami vartoti žmonėms. „Farm Food HE“ yra pagamintas iš mėsos miltų (jautienos arba avienos) ir hemoglobino miltelių, papildytų mineralais, vitaminais, mikroelementais ir Škotijos lašišų aliejumi arba „senoviniu grūdų“ sorgu.

Prieš presuojant „Farm Food HE“, grūdai aktyvuojami (iš anksto suskaidomi). Dėl to jie yra lengvai virškinami (97 % ar daugiau) ir suteikia svarbių maistinių medžiagų ir energijos angliavandenių pavidalu.

TC4 - Farm-Food-HE-4kg-All-Line-Front-GEEN-GEWICHT-Schaduw-TC4.png

Ar žinojote, kad…

…yra didelis skirtumas tarp traškaus / išspausto sauso ėdalo ir „Farm Food HE“? Gaminant išspaustą ėdalą, temperatūra yra aukštesnė nei 120 °C. Šalto presavimo „Farm Food HE“ gaminamas esant žemesnei nei 75 °C temperatūrai, kur kas labiau išsaugant vitaminus, riebalus ir visas kitas svarbias maistines medžiagas.

Ar žinojote, kad…

…šviežios mėsos ir išspausto ėdalo mišinys gali sukelti pykinimą arba vėmimą? Šalto presavimo „Farm Food HE“ ir šviežia mėsa turi panašų poveikį skrandžiui, todėl juos galima maišyti.

Ar žinojote, kad…

…ankštiniuose augaluose ir bulvėse yra medžiagų, kurios gali pakenkti jūsų šuns sveikatai? Štai kodėl mes nenaudojame šių sudedamųjų medžiagų ruošdami „Farm Food HE“ ir kitus mūsų produktus.

Ar žinojote, kad…

… maždaug 75 % „Farm Food HE“ esančių baltymų gaunami iš gyvūninės kilmės produktų? Mūsų naudojamos sudedamosios dalys yra hemoglobino milteliai ir jautienos arba avienos miltai, kuriuose yra gausu baltymų. Norint išgauti tinkamą baltymų kiekį ėdale „Farm Food HE“, reikia tik nedidelio kiekio. Tai paaiškina, kodėl šios sudedamosios dalys nėra nurodytos prie pagrindinių sudedamųjų dalių.

Ar žinojote, kad…

…„Farm Food HE“ yra dviejų dydžių? Standartinis 8 mm ir mažas 6 mm.

Ar žinojote, kad…

…jaunų gyvūnų, kaip antai viščiukų ir kitų naminių paukščių, mėsa, kuri dažnai naudojama šunų ėdale, turi daug natūralių augimo hormonų? Augimo hormonai gali neigiamai paveikti šunų hormonus. Todėl mes nenaudojame vištienos ar kitų naminių paukščių mėsos mūsų „Farm Food“ produktuose.

„Farm Food HE“
Visavertis šunų ėdalas pagamintas šalto presavimo būdu
Nuo 1982 m.