Jungiklis

Pakeiskite šuniukų maistą į kietą.

“Be geros žarnyno floros negali būti geros sveikatos” – tai šūkis, kuris, kaip rodo mūsų patirtis, įgauna vis didesnę svarbą. Mes susiduriame su vis daugiau viduriavimo ir žarnyno problemų (ir ne tik šuniukų) dėl menkai išsivysčiusios žarnyno floros. Menkai išsivysčiusi žarnyno flora yra tuomet, kai nėra susidarę pakankamai daug bakterijų kolonijų. Tokiu atveju maistas nėra tinkamai virškinamas; jis pradeda pūti, sukeldamas fermentaciją storojoje žarnoje. Dėl to prasideda viduriavimas ir šuo patenka į užburtą ratą, iš kurio sunku ištrūkti be natūralių gydymo metodų.

Gera sveikata prasideda nuo geros žarnyno floros.

Kadangi tai yra pirma sąlyga, būtina gerai sveikatai, svarbu, kad ankstyvuosiuose gyvenimo etapuose būtų išvystyta stabili žarnyno flora. Tam yra svarbu žinoti 3 dalykus!

  • Šuniukai gimsta be žarnyno floros.
  • Šuniuko vystymosi metu žarnyno flora turi būti išvystyta vartojant gerąsias bakterijas, esančias krekenose.
  • Bet koks sausas maistas (taip pat ir „Farm Food HE“) yra sterilus, todėl nevysto žarnyno floros.

darmflora - Anatomy-of-a-dog-Magnify-Combined.pngPradedant nuo aukščiau paminėtų faktų, galime patarti, kad be aprūpinimo maistinėmis medžiagomis, šuniukų maistas taip pat turi vystyti stabilią žarnyno florą.

Geros ir stabilios žarnyno floros vystymuisi ir palaikymui labai svarbu, kad šuo virškinimo metu gautų tam tikrų gerųjų bakterijų iš išorės. Šios bakterijos nebūtinai turi būti pasisavinamos kasdienio maitinimo metu. Mūsų patirtis rodo, kad žolėdžių išmatos taip pat pakankamai gerai stabilizuoja šunų žarnyno florą (triušių, avių išmatos, pnš.).

Tačiau kadangi ne visi šunys, o ypač šuniukai, turi tokią galimybę, mes visuomet patariame papildyti šuniukų maistą tik visaverte šviežia mėsa, kol jiems sueina 6 savaitės.

Vis daugiau ir daugiau veislininkų naudojasi mūsų patarimu. Iš patirties galime teigti, kad geriausius rezultatus duoda šviežios mėsos, kurios pagrindą sudaro jautiena ir gerųjų bakterijų turintis prieskrandis, mišinys, pavyzdžiui, “Farm Food Fresh Tripe & Heart Complete”.

Pakeiskite šuniukų maistą į kietą 3 etapais

1 etapas – nuo 3 savaičių

Pasirūpinkite, kad šuniukas nuolat turėtų šviežio geriamo vandens.

Tarp 3 ir 4 savaitės pradėkite šuniukus maitinti papildomai, bent 5 kartus per dieną. Pradėkite nuo „Farm Food Fresh Beef Complete“, kad šuniukai galėtų prisitaikyti prie naudingųjų bakterijų. Palaipsniui mažinkite pieno kiekį ir didinkite šviežios mėsos kiekį.

Tarp 3 ir 4 savaitės pradėkite šuniukus maitinti papildomai, bent 5 kartus per dieną. Pradėkite nuo „Farm Food Fresh Beef Complete“, kad šuniukai galėtų prisitaikyti prie naudingųjų bakterijų. Palaipsniui mažinkite pieno kiekį ir didinkite šviežios mėsos kiekį.

Ir toliau maitinkite šuniuką taip, kaip maitinote, tik kiekvieną kartą vis mažinkite pieno kiekį.

2 etapas – nuo 6 iki 8 savaičių

Tarp 6 ir 8 savaitės galite pamažu pereiti prie „Farm Food HE“ sauso šunų maisto.

Per šias dvi savaites „Farm Food Fresh Tripe & Heart Complete“ turi būti pamažu mažinamas ir vis daugiau vartojamas „Farm Food HE“ (vis dar maitinamas 5 kartus per dieną). Nuo žarnyno peristaltikos bei tuštinimosi kokybės priklauso šviežios mėsos ir „Farm Food HE“ santykis. Atidžiai stebėkite savo šuniukus ir atitinkamai juos maitinkite.

Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte atminti, yra šis santykis: 50 gramų Farm Food Fresh yra lygu 25 gramams Farm Food HE.

3 etapas – nuo 8 savaičių

Nuo 8 savaičių iki maždaug 8 mėnesių 2 dienas per savaitę „Farm Food HE“ pakeiskite „Farm Food Fresh Tripe & Heart Complete“ mėsiniu maistu.

Kadangi „Farm Food HE“ yra presuotas sausas maistas (kaip ir mūsų šviežia mėsa, pagaminta iš jautienos), galite maišyti „Farm Food Fresh“ su „Farm Food HE“ be jokių problemų. Tinka tas pats santykis: 50 gramų “Farm Food Fresh” atitinka 25 gramus “Farm Food HE”.

Paskui galite pradėti šerti „Farm Food Fresh Tripe & Heart Complete“ bent 1 dieną per savaitę, kol šuo užaugs (maždaug iki 18-24 mėnesių).

Žarnyno mikroflorai palaikyti mes papildomai rekomenduojame bent kartą per savaitę suaugusius šunis pašerti šviežia mėsa (“Farm Food Fresh Tripe & Heart Complete”).

Ši “šviežios mėsos diena” yra skirta žarnyno mikrofloros palaikymui, taip pat galite pradėti dažniau savo šunį šerti “Farm Food Fresh”.

Farm Food HE produktus