Mūsų istorija

Nuo pat atsiradimo iki dabar „Farm Food“ yra šeimos įmonė. š pradžių keletą metų įmonei vadovavo inž. Gerrit de Weerd ir jo sutuoktinė, padedant abiem anuomet dar mokyklinio amžiaus sūnums.

 • Grynas ir sausas šunų ėdalas.

  1982 m. inž. Gerrit de Weerd, turėdamas žinių ir patirties apskritai bet kokių gyvūnų pašarų srityje (tiek Nyderlanduose, tiek už jų ribų), padėjo kurti šunų ėdalą, kuris, kaip neutralus bandymams skirtas ėdalas, turėjo būti naudojamas tiriant įvairių tuo metu rinkoje parduodamų šunų ėdalų kokybę. Sausas ėdalas buvo sukurtas iš Nyderlanduose gaminamos jautienos, tinkamos žmonių maistui, nenaudojant jokių priedų: nei dažiklių, nei aromatinių medžiagų, nei antioksidantų ir t. t. Pagrindinė mintis buvo sukurti ėdalą, tinkamą bet kokio amžiaus ir būklės šunims. Tam pasiremta paprasčiausiu faktu: gamtoje visi laukiniai šuniniai, nuo mažo iki seno, pagal poreikį ėda tai, ką tuo metu pavyksta sumedžioti.

 • Farm Food High Energy

  Po to, kai 1984 m., taigi praėjus 2 metams, tyrimai buvo baigti, kai kurie veisėjai, įvertinę puikius rezultatus, išreiškė pageidavimą ir toliau naudoti visiems gyvenimo etapams tinkamą ėdalą. Todėl buvo nuspręsta nedidelį kiekį neutralaus bandymams skirto ėdalo pavadinimu „Farm Food HE“ pateikti į rinką. Nuo 1984 m. reklama plito iš lūpų į lūpas, užtikrindama nuolatinį augimą. Ėdalo sudėtis liko iš esmės tokia pati, kokia buvo pradžioje, o mes iki šiol vis dar gauname teigiamų atsiliepimų. Labiausiai į akis krinta tai, kad dažnai vyresnio amžiaus šunys, pradėti šerti ėdalu „Farm Food HE“, tarsi išgyvena antrą jaunystę, be to, paprastai išgyvena kur kas ilgiau nei 10 metų. Savaime suprantama, bėgant metams „Farm Food HE“ ėdalo kokybė pagerinta remiantis tiek mūsų, tiek mokslinių tyrimų duomenimis, tačiau pirminė filosofija nebuvo pamiršta: vienos rūšies ėdalas visiems bet kokio amžiaus šunims ir bet kokiomis aplinkybėmis.

 • Farm Food Rawhide

  Bėgant metams išaugo kramtalų, kurių kokybė atitiktų „Farm Food“ filosofiją ir kuriuos būtų galima duoti greta „Farm Food“ ėdalo nesibaiminant sveikatos problemų, poreikis. Tinkamas produktas buvo sukurtas Pietų Amerikoje: čia laisvėje auginamų skersti skirtų galvijų poodžio jungiamasis audinys buvo perdirbtas į kramtalus. „Farm Food Rawhide“ yra švarus produktas, garantuotai be kokių nors priedų bei sunkiųjų metalų. Svarbiausia, kad šie kramtalai veikia kaip dantų šepetukas. Kramtant išsiskiria kolagenas, kuris padeda sumažinti dantų apnašas, taip pat užtikrina jų prevenciją.

 • Susitelkimas į naminių gyvūnų pašarų rinką

  Iki 2001 m. Gerrit de Weerd ir toliau iš dalies dirbo gyvūnų pašarų konsultantu tiek šalyje, tiek užsienyje. Nuo 2001 m. jis nusprendė visiškai susitelkti į naminių gyvūnų pašarų rinką ir atsidėti vien tik įmonės „Farm Food B.V.“ direktoriaus darbui.

 • Farm Food No.1, šuniukų ir kačiukų pieno milteliai

  2005 m. į asortimentą įtrauktas naujas produktas, sukurtas pagal visiškai naują koncepciją. Pieno milteliai pagaminti iš nenugriebto ožkų pieno, tinkamo žmonių maistui (o ne iš nugriebto karvės pieno, kaip įprastai). Nors produktas buvo sukurtas šuniukams ir kačiukams, paaiškėjo, kad jis taip pat nuostabiai tinka kitiems smulkiems žinduoliams. Pavyzdžiui, triušiukams, voveriukams, ežiukams, šinšiloms, pelėms ir t. t. „Farm Food No. 1“ – unikalus produktas, todėl jis buvo patentuotas. Patento Nr. 1029707.

 • Farm Food Fresh, šaldytas visavertis ėdalas

  2008 m. „Farm Food“ paleido nuosavą šviežio ėdalo liniją. Tam, kad būtų užtikrinta gera žarnyno mikroflora, „Farm Food“ visada rekomenduoja be visaverčio sauso maisto taip pat reguliariai duoti šuniui šviežio ėdalo, pagaminto iš nevalytų atrajotojų didžiųjų skrandžių. Kaip žino žmonių gydytojai, sveikata prasideda žarnyne. Žinoma, tas pats galioja ir mūsų šunims. Tuo metu siūlomi šviežios mėsos produktai buvo patys įvairiausi ir skirtingos kokybės. Dėl to buvo prasminga paleisti nuosavą gamybos liniją.

 • Farm Food Trainers

  lgą laiką „Farm Food“ komanda ieškojo šunų skanėstų, kurie būtų ne tik švarūs, bet ir sveiki. Galiausiai buvo sukurtas skanėstas „Trainers“ – tai smulkiai supjaustyti džiovinti jaučio širdies gabaliukai. Ir šis produktas vartotojams (tiek šunims, tiek jų savininkams) labai patinka.

 • Farm Food Antlers

  Šiais metais į asortimentą įtraukti visiškai nauji kramtalai. „Antlers“ – tai numesti elnių ragai. Šis produktas visiškai atitinka „Farm Food“ filosofiją: jis primena apie mūsų šunų kilmę, laukinius šuninius. Be jokios abejonės, gamtoje laukiniai šuniniai graužia numestus elnių ragus tam, kad patenkintų graužimo poreikį. Be to, tai neabejotinai visiškai gyvūnams nekenksmingas produktas, kurio kieta struktūra užtikrina dar ilgesnį graužimo malonumą. Ragai pjaustomi įvairaus dydžio gabaliukais.

 • Farm Food šiuo metu

  Nuo pat atsiradimo iki dabar „Farm Food“ yra šeimos įmonė. Iš pradžių keletą metų įmonei vadovavo inž. Gerrit de Weerd ir jo sutuoktinė, padedant abiem sūnums. Jau keleri metai, kaip sūnūs baigė studijas ir abu dirba įmonėje. Iš viso organizacinį darbą dirba 14 žmonių, kurie rūpinasi, kad „Farm Food“ produktai ne tik Nyderlanduose, bet ir visoje Europoje pasiektų tuos, kuriems jie skirti – rimtus šunų mylėtojus, norinčius savo šunims paties geriausio.

 • 1982
 • 1984
 • 1996
 • 2001
 • 2005
 • 2008
 • 2011
 • 2012
 • 2019

Mūsų produktai

Farm Food HE Klasikinis

1982 m. inž. Gerrit de Weerd, turėdamas žinių ir patirties apskritai bet kokių gyvūnų pašarų srityje (tiek Nyderlanduose, tiek už jų ribų), padėjo kurti šunų ėdalą, kuris, kaip neutralus bandymams skirtas ėdalas, turėjo būti naudojamas tiriant įvairių tuo metu rinkoje parduodamų šunų ėdalų kokybę. Sausas ėdalas buvo sukurtas iš Nyderlanduose gaminamos jautienos, tinkamos žmonių maistui,...

Skaitykite toliau

Farm Food Trainers

Iš patirties žinome, kad jei su šunimis elgiamasi teigiamai (pratimų ar dresavimo metu), jie tampa itin motyvuoti stengtis iš visų jėgų. Gaudamas skanų atlygį kiekvienas šuo dirba linksmiau ir dėmesingiau. Auklėjant ar dresuojant šuniuką ar šunį ir naudojant skanų, bet sveiką apdovanojimą skatinamas natūralus jūsų šuns „pasitenkinimas“. Šunų sporto šakose, tokiose kaip lenktynės su kamuoliu,...

Skaitykite toliau

Farm Food No.1

„Farm Food No.1“ yra visavertis pieno mišinys naujagimiams šuniukams, kačiukas ir kitiems smulkiems žinduoliams. Tai motinos pieno pakaitalas ir papildas nuo gimimo iki maitinimo laikotarpio pabaigos. „Farm Food No.1“ pagamintas iš riebaus ožkos pieno miltelių. Riebaus ožkos pieno miltelius pasirinkome todėl, kad natūralaus ožkos pieno sudėtis žymiai turtingesnė, nei karvės pienas. Jis lengvai virškinamas ir...

Skaitykite toliau

Farm Food Dental Bone

Jau daugelį metų odos ir kailio problemų gydymas yra didžiausia veterinarijos gydytojų problema. Tačiau didžiulis problemų su dantimis turinčių šunų skaičiaus augimas stulbina. Pagrindinė šių problemų priežastis yra didėjantis apnašų turinčių šunų skaičius (dėl kurių, savo ruožtu, formuojasi dantų akmenys) ir visos su tuo susijusios pasekmės. Kadangi dantų problemos tampa aktualios vis didesniam šunų skaičiui,...

Skaitykite toliau

Farm Food Dental Braided Donut

Jau daugelį metų odos ir kailio problemų gydymas yra didžiausia veterinarijos gydytojų problema. Tačiau didžiulis problemų su dantimis turinčių šunų skaičiaus augimas stulbina. Pagrindinė šių problemų priežastis yra didėjantis apnašų turinčių šunų skaičius (dėl kurių, savo ruožtu, formuojasi dantų akmenys) ir visos su tuo susijusios pasekmės. Kadangi dantų problemos tampa aktualios vis didesniam šunų skaičiui,...

Skaitykite toliau

Farm Food Original Antlers

Iš prigimties šunys turi stiprų poreikį ką nors kramtyti. Jie tai daro todėl, kad tai vienintelis natūralus būdas palaikyti jų dantis švarius. Gamtoje vilkai ir kiti šuniniai gyvūnai pavalgę kramto savo grobio odą ir kaulus. Be to, kramtymo metu smegenyse gaminasi endorfinai. Šie endorfinai suteikia ramybės pojūtį, kuris atpalaiduoja jūsų šunį. Mūsų naminiams šunims „grobio...

Skaitykite toliau
Lithuanian
Jūsų naršyklė nebėra šio laiko!

Atnaujinkite naršyklę, kad galėtumėte naudotis šia svetaine (ir daugeliu kitų)Atnaujinkite dabar!

×