Farm Food Rawhide

Jau daugelį metų odos ir kailio problemų gydymas yra didžiausia veterinarijos gydytojų problema. Tačiau didžiulis problemų su dantimis turinčių šunų skaičiaus augimas stulbina. Pagrindinė šių problemų priežastis yra didėjantis apnašų turinčių šunų skaičius (dėl kurių, savo ruožtu, formuojasi dantų akmenys) ir visos su tuo susijusios pasekmės.

Kadangi dantų problemos tampa aktualios vis didesniam šunų skaičiui, gyvybiškai svarbu užtikrinti ne vien periodines patikras, bet ir struktūriškai apibrėžtą požiūrį. Šį struktūrinis požiūris įdiegtas „Farm Food Rawhide“ kramtymo kaule.

Natūrali dantų priežiūra su „Farm Food Rawhide“

Jau daugelį metų odos ir kailio problemų gydymas yra didžiausia veterinarijos gydytojų problema. Tačiau didžiulis problemų su dantimis turinčių šunų skaičiaus augimas stulbina. Pagrindinė šių problemų priežastis yra didėjantis apnašų turinčių šunų skaičius (dėl kurių, savo ruožtu, formuojasi dantų akmenys) ir visos su tuo susijusios pasekmės. Kadangi dantų problemos tampa aktualios vis didesniam šunų skaičiui, gyvybiškai svarbu užtikrinti ne vien periodines patikras, bet ir struktūriškai apibrėžtą požiūrį. Šį struktūrinis požiūris įdiegtas „Farm Food Rawhide“ kramtymo kaule.

Skanus, sveikas ir natūralus „dantų šepetėlis“ jūsų šuniui.

Šunys natūraliai turi didelį poreikį kramtyti. Jie kramto, nes tai yra vienintelis būdas natūraliai išsivalyti dantis. Savo natūralioje aplinkoje vilkai ir kiti šunų šeimos atstovai po valgio kramto sumedžiotų gyvūnų odą ir kaulus. Kramtant minkštą, tąsią medžiagą išsivalo dantys ir, tuo pačiu, užtikrinama, kad dantenos būtų sveikos. Mūsų naminiams šunims „grobio odą ir kaulus“ geriausiai pakeičia gryni „Farm Food“ kramtymo produktai, tokie kaip „Rawhide®“ ar „Antlers®“.

Kas yra „Rawhide“?

„Rawhide“ yra džiovintas galvijų poodinis audinys (antras, tvirtas ir tąsus sluoksnis). Mūsų balti kramtymo kaulai importuojami iš Europa ir yra pagaminti iš galvijų, auginamų vietinei mėsos pramonei, odos. Kadangi gamybos bendrovė priklauso didelei skerdyklai, oda mechaniškai atskiriama iš karto po skerdimo. Proceso metu išorinis, nevalgomas sluoksnis pašalinamas (iš jo gaminama oda). Vidiniai (valgomi) sluoksniai, poodinis jungiamasis audinys yra išplaunami ir supjaustomi pageidaujamo dydžio dalimis. Rankiniu būdu išlankstyti įvairių formų balti kramtymo kaulai kelias dienas džiovinami krosnyje. Vienas labai svarbus mūsų produktų aspektas yra tai, kad dėl greito apdorojimo viso gamybos proceso metu nenaudojamos kenksmingos medžiagos. Tai leidžia užtikrinti, kad produktas bus švarus, grynas ir saugus.

„Farm Food Rawhide“ ir jūsų šuo

Gerai žinoma, kad maisto likučiai burnoje yra ne vien prasto kvapo iš burnos priežastis – dėl to formuojasi ir dantų apnašos. Šios apnašos, savo ruožtu, atsakingos už keliančių baimę akmenų susidarymą ir, laikui bėgant, tai gali pavirsti sunkesniu sutrikimu, pažeidžiančiu ir dantenas; gali atsirasti infekcijos ir iškristi dantys. „Farm Food Rawhide“ kramtomi kaulai yra tvirti, kieti ir visiškai suvirškinami. Dėl seilių poveikio kramtant išsiskiria natūralus kolageno baltymas – baltymo junginys, susiformuojantis pačiame kūne. Šis kolagenas turi apnašų tirpinamųjų savybių. Prieš šiai kietai medžiagai pakankamai suminkštėjant, kad būtų galima atplėšti jos gabalėlius, dėl valomojo poveikio kramtymo metu šuns dantys kruopščiai išvalomi ir tai akivaizdžiai matosi. Kadangi jūsų šuo turi intensyviai kramtyti, „Farm Food Rawhide“ padeda apsisaugoti ir kovoti su gyvūnų nutukimu. Kramtymo proceso metu smegenys išskiria endorfinus, kurie suteikia ramybės pojūtį, leidžiantį šuniui atsipalaiduoti.

Todėl mes rekomenduojame „Farm Food Rawhide“

Šuo, įpratintas kramtyti „Farm Food Rawhide“ kramtymo kaulus nuo ankstyvo amžiaus, taps laimingu jūsų partneriu, kurio burnos kvapas bus gaivus, o burna sveika. (Jeigu vyresnio amžiaus šuniui jau susiformavo akmenys, visų pirma juos reikia pašalinti, tik tada galima tikėtis to paties efekto).

„Farm Food Rawhide“ unikalumas pagrįstas toliau išdėstytais faktais

Farm Food Rawhide pagamintas išskirtinai iš šviežių, patikrintų galvijų odos. Gamybos bendrovė priklauso didelei skerdyklai. Priešingai nei daugelio nežinomų gamintojų kramtymo produktų, oda apdorojama iš karto.

Farm Food Rawhide yra visiškai suvirškinamas.

 • Kramtant išsiskiria kolagenas, tirpinantis apnašas.
 • Tai gali apsaugoti dantis nuo akmenų formavimosi!

Farm Food Rawhide gaminamas visiškai švariu ir saugiu būdu.

 • Oda kelis kartus nuplaunama vandenilio peroksidu (H2O2), kad būtų sunaikintos visos esamos bakterijos.
 • Tai reiškia, kad odos buvo saugiai išbalintos, kad būtų gautas grynas, neturintis kvapo produktas, kuris kramtant netampa lipnus.
 • Plovimo proceso metu vandenilio peroksidas visiškai atskiriamas į vandenį (H2O) ir deguonį (O2).

Farm Food Rawhide sudėtyje nėra jokių pašalinių medžiagų.

 • Prieš gaminant Farm Food Rawhide, gamybos metu ir po jos nenaudojamos cheminės medžiagos, tokios kaip chromas, arsenas ar bromas.
 • Mes taip pat susilaikome nuo bet kokio tipo dažiklių naudojimo, kad būtų gautas tolygesnis (spalvos atžvilgiu) ir vienodai atrodantis produktas.
 • Nors dažikliai (patvirtinti ES) nėra laikomi kenksmingais, mes manome, kad yra prasminga tokių medžiagų nenaudoti (dėl įrodyto galimo šių medžiagų poveikio kai kurių vaikų elgesiui).
 • Farm Food Rawhide laikantis HACCP (pavojų analizės ir kritinių kontrolės taškų sistemos) reikalavimų.

Farm Food Rawhide sudėtyje nėra alergenų!

 • Visi aukščiau nurodyti privalumai užtikrina, kad vartojant Farm Food Rawhide nepasireikš jokios alerginės reakcijos. Priešingai nei vartojant daugelio kitų nežinomų gamintojų siūlomus kramtymo žaislus.
 • Tai, kad daugelį „maisto alergijų“ sukelia negryni bevardžių gamintojų siūlomi kramtymo produktai, žinoma vis plačiau. Farm Food Rawhide daugeliu atveju galima saugiai duoti alergiškiems maistui šunims (nebent nustatyta, kad ši alergija susijusi su jautiena).

„Farm Food Rawhide“ yra sunkus ir kokybiškas šio tipo produktas.

 • Odos neištempiamos ir nepripučiamos, kad produktas atrodytų didesnis žmogaus akiai.
 • Dėl storų odų jis vartojamas ilgiau.
 • Dėl naudojamų odų storio Farm Food Rawhide yra daug sunkesni dėl daugelis kitų panašaus dydžio žaliaminės odos produktų.

Farm Food Rawhide yra rankų darbo natūralus produktas.

 • Todėl atskirų kaulų forma gali skirtis.
 • Kadangi visos odos džiūsta skirtingai, kai kurių kaulų spalva gali būti šviesesnė arba tamsesnė.

Todėl Farm Food Rawhide yra skanūs, naudingi, sveiki ir smagūs jūsų šuniui.

 • Farm Food Rawhide – 100 % tikrojo Rawhide®!
 • Visiškai suvirškinamas
 • 100 % švarus ir grynas
 • Be žalingų pašalinių medžiagų
 • Be cheminių antioksidantų, dažiklių ir skonio stipriklių
 • Tiesiogiai pagaminti ir išplauti, gaunant švarų, gryną ir saugų produktą
 • Gryna stora žaliaminė galvijų oda, kad būtų smagiau kramtyti
 • Nealergizuojantis ir nesukeliantis alerginių reakcijų šunims
 • Vaišės jūsų šuns dantims
 • Grynas ir sunkus kokybiškas produktas

Rekomenduojamas dienos kiekis

Žemiau galite pamatyti ėdalo kiekį, kurį rekomenduojame pagal į jūsų šuns amžių ir svorį, remiantis 4 maitinimo kartais. Ėdalą duokite iš akies. Nenukrypkite nuo numatytų kiekių daugiau kaip 25%.

gramų
gramų
Lithuanian
Jūsų naršyklė nebėra šio laiko!

Atnaujinkite naršyklę, kad galėtumėte naudotis šia svetaine (ir daugeliu kitų)Atnaujinkite dabar!

×