Farm Food Šuniuko pienas

Farm Food No.1 tai produktas, specialiai pritaikytas šuniukams ir kačiukams, kurie negali maitintis motinos pienu arba kuriems jo nepakanka. Farm Food No.1 galima naudoti kaip motinos pieno pakaitalą arba papildą. Be to, tyrimais patvirtinta, kad šis pienas tinka ir kitų žinduolių jaunikliams.

Šis produktas taip pat gali būti naudojamas kaip vertingas žindančių, sergančių ir sveikstančių gyvūnų maisto papildas.

 

Visavertis pienas kačiukams ir šuniukams pagamintas ožkų pieno pagrindu.

Motinos pieno pakaitalas šuniukams, kačiukams ir kitų žinduolių jaunikliams

Farm Food No.1 tai produktas, specialiai pritaikytas šuniukams ir kačiukams, kurie negali maitintis motinos pienu arba kuriems jo nepakanka. Farm Food No.1 galima naudoti kaip motinos pieno pakaitalą arba papildą. Be to, tyrimais patvirtinta, kad šis pienas tinka ir kitų žinduolių jaunikliams. Šis produktas taip pat gali būti naudojamas kaip vertingas žindančių, sergančių ir sveikstančių gyvūnų maisto papildas.

Visavertis motinos pieno pakaitalas iš nenuriebinto ožkų pieno.

„Farm Food No.1“ yra visavertis pieno mišinys naujagimiams šuniukams, kačiukas ir kitiems smulkiems žinduoliams. Tai motinos pieno pakaitalas ir papildas nuo gimimo iki maitinimo laikotarpio pabaigos. „Farm Food No.1“ pagamintas iš riebaus ožkos pieno miltelių. Riebaus ožkos pieno miltelius pasirinkome todėl, kad natūralaus ožkos pieno sudėtis žymiai turtingesnė, nei karvės pienas. Jis lengvai virškinamas ir pagal amino rūgščių ir riebiųjų rūgščių sudėtį artimesnis motinos pienui, nei karvės pienui.

Kuo „Farm Food No. 1” skiriasi nuo kitų?

Skirtingai nei kiti šuniukų ir kačiukų pieno papildai, „Farm Food No. 1” yra pagamintas iš riebaus ožkos pieno miltelių, o ne lieso karvių pieno miltelių. „Farm Food No.1“ taip pat yra papildytas įvairiais svarbiais ingredientais, sudarančiais puikų ir pilnavertį šuniukų ir kačiukų pieną.

Riebus ožkos pienas

Pasirinkome riebų ožkos pieną, nes ožkos pienas yra natūraliai labiau tinkantis šuniukams, kačiukams ir kitiems mažiems žinduoliams, nei karvės pienas. Ožkos pienas yra virškinamas lengviau nei karvės pienas, turi daugiau virškinimą skatinančių savybių, o amino rūgščių bei riebalų rūgščių sudėtimi beveik niekuo nesiskiria nuo motinos pieno.

  • Mūsų naudojamas riebus ožkos pienas yra nenugriebtas, būtent todėl Farm Food No 1 susideda iš labai lengvai virškinamų ožkos pieno riebalų.
  • Baltymai, esantys ožkos piene, palyginus su karvės pienu, yra daug smulkesnės struktūros, todėl „Farm Food No.1“ baltymus lengva virškinti.
  • Ožkos pienas turi keletą (galimai ir daugiau) virškinimą skatinančių ir žarnyną apsaugančių ingredientų.
  • Mes naudojame tik natūralius ingredientus, tinkančius vartoti žmonėms.

Dėl to „Farm Food No.1“ yra itin švelnus nepilnai išsivysčiusioms (nesubrendusioms) šuniukų, kačiukų ir kitų naujai gimusių žinduolių virškinimo sistemoms. Būtent todėl „Farm Food No.1“ puikiai stimuliuoja žarnyno florą, kai jie (labiau) subręsta.

Geriausiai pasirodė tyrimų metu!

Vis daugiau veislininkų, gyvūnų prieglaudų, zoologijos sodų ir mažų žinduolių gyvūnų globos namų naudoja „Farm Food No.1“. Tyrimų metu „Farm Food No.1“ visiems jiems veikė geriausiai (lyginant su tuo, kas buvo vartojama anksčiau). „Farm Food No.1“ taip pat yra sėkmingai naudojamas zoologijos soduose ir gyvūnų prieglaudose visoje Europoje kaip maisto papildas sergantiems ar atsigaunantiems gyvūnams.

„Farm Food No.1“ yra be dirbtinių priedų!

Riebus ožkos pienas, naudojamas „Farm Food No.1“, yra specialiai džiovinamas purškimo metodu. Būtent todėl „Farm Food No.1“ yra visuomet šviežias. Purškiamojo džiovinimo metu iš ožkos pieno eliminuojamas skystis ir pagaminami smulkūs milteliai. Dėl šio proceso mes galime garantuoti bent 2 metų galiojimo laiką, nepridėdami jokių dirbtinių konservantų.

Kiti smulkūs žinduoliai

„Farm Food No.1“ buvo sukurtas šuniukams ir kačiukams, tačiau laikui bėgant tapo aišku, kad mūsų šuniukų maistas taip pat puikiai tinka ir kitiems smulkiems žinduoliams, tokiems kaip ežiai, triušiai, kiškiai, šeškai, žiurkės, pelės, šinšilos, kumeliukai, alpakai, elniai, šiaurės elniai, ruoniai, šikšnosparniai, voverės, ožiukai. (Šis sąrašas nėra baigtinis ir apima visus mažus žinduolius, kuriems reikalingas motinos pienas).

Rekomenduojamas dienos kiekis

Žemiau galite pamatyti ėdalo kiekį, kurį rekomenduojame pagal į jūsų šuns amžių ir svorį, remiantis 4 maitinimo kartais. Ėdalą duokite iš akies. Nenukrypkite nuo numatytų kiekių daugiau kaip 25%.

gramų
gramų
Lithuanian
Jūsų naršyklė nebėra šio laiko!

Atnaujinkite naršyklę, kad galėtumėte naudotis šia svetaine (ir daugeliu kitų)Atnaujinkite dabar!

×