Detoksikacija

Detoksikacija – tai procesas, kuris padeda organizmui pašalinti visas laikui bėgant susikaupusias toksines medžiagas. Kad šis procesas vyktų, kepenys turi gebėti išsivalyti pačios, taigi į organizmą patenkančių toksinių medžiagų kiekis taip pat turėtų būti mažesnis už suskaidytų toksinių medžiagų kiekį. Tokiu atveju kepenys gali iš tiesų valyti organizmą.

Pradėję šerti augintinį Farm Food galite būti tikri, kad jūsų šuniui nebereikės virškinti nereikalingų medžiagų ir dirbtinių priedų, taigi kepenys galės išsivalyti. Šio valymosi metu ir kelias dienas po to, jūsų šuo laks daugiau vandens nei įprastai, nes šalutiniai produktai turės būti pašalinti per inkstus. Taigi svarbu, kad jūsų šuo visada turėti pakankamai geriamojo vandens.

Netinkamos sudėties ėdalo produktai, kurių sudėtyje yra pernelyg daug baltymų, neprisidės prie detoksikacijos, nes kepenys bus pernelyg užsiėmusios perteklinių baltymų skaidymu.

Taigi perėjus prie ėdalo Farm Food ir prasidėjus šuns organizmo detoksikacijai dažnai pastebime, kad odos problemos laikinai pablogėja ir (arba) šuo pradeda labai šertis. Tačiau po kurio laiko šie reiškiniai praeis, ir jūs pamatysite atsinaujinusią ir dar gražesnę odą bei kailį. Tad laikinai padidėjusios jūsų šuns problemos iš tiesų reiškia teigiamus pokyčius.

Be to, pirmą kartą perėjus prie ėdalo Farm Food, šunys kurį laiką daugiau negu įprastai tuštinasi, o išmatos dažnai atrodo lyg padengtos tam tikra blizgia plėvele. Tai reiškia, kad iš žarnyno šalinamos visos nereikalingos medžiagos, kurios laikui bėgant buvo susikaupusios storosiose žarnose.

Jeigu pradėjus šerti Farm Food jūsų šuo tuštinasi daugiau negu įprastai, tai taip pat yra prastos žarnyno bakterijų pusiausvyros požymis ir reiškia, kad būtina atkurti tinkamą mikroflorą.

Gerai subalansuota žarnyno mikroflora – tai būtina geros sveikatos sąlyga!

Relaxed Healthy Dog