Farm Food Antlers

Natūralus „dantų šepetėlis“ šunims.
Šunų kramtukai, pagaminti iš elnių ragų.

100% grynas, išlaikantis ekologinę pusiausvyrą tikras gamtos produktas.
Be priedų, neatsispiriamas, sveikas ir gausus mineralų, palaikantis jūsų šuns dantis švarius, sveikus ir stiprius.

 

Kodėl Farm Food Antlers?

Iš prigimties šunys turi stiprų poreikį ką nors kramtyti. Jie tai daro todėl, kad tai vienintelis natūralus būdas palaikyti jų dantis švarius. Gamtoje vilkai ir kiti šuniniai gyvūnai pavalgę kramto savo grobio odą ir kaulus.

Be to, kramtymo metu smegenyse gaminasi endorfinai. Šie endorfinai suteikia ramybės pojūtį, kuris atpalaiduoja jūsų šunį.

Mūsų naminiams šunims „grobio odą ir kaulus“ geriausiai atstoja švarūs Farm Food produktai kramtymui, tokie kaip Antlers® ar Rawhide®.

Kas yra Farm Food Antlers?

Farm Food Antlers yra elnių patinų ragai. Kiekvieną pavasarį po poravimosi jie meta savo ragus, kurie vėliau atauga. Mūsų ragai surenkami Europos miškuose ir ištyrus jų kokybę yra nuvalomi ir supjaustomi. Kadangi Farm Food Antlers yra visiškai natūralus produktas, jis gali turėti nestiprų žemės kvapą, o visi ragai skiriasi spalva, svoriu, forma ir storiu.

Farm Food Antlers ir jūsų šuo.

Farm Food Antlers turi malonų natūralų kvapą, kuris patinka šunims. Farm Food Antlers yra tvirti ir kieti. Jų kramtymas yra malonus natūralus užsiėmimas jūsų šuniui. Kramtymas sukuria girgždėjimo efektą tarp jūsų šuns dantų ir kaulo, o tai pašalina dantų akmenis. Rago išorinė dalis nudyla ir galiausiai išsiskiria skanūs čiulpai, kurie patys yra puikus skanėstas!

Mūsų Farm Food Antlers puikiai tinka jauniems šunims, kuriems dygsta dantys, nes jie nesusikramto ilgiau nei kiti kramtomieji produktai. Farm Food Antlers taip pat tinka šunims, turintiems alergiją ar jautrų virškinimą, ir net šunims, turintiems viršsvorio, nes ragų kramtymas reikalauja daug energijos bei mažina apetitą.

Farm Food Antlers? Štai kodėl!

Šuo, kuris reguliariai kramto Farm Food Antlers jau nuo labai jauno amžiaus, atsilygins jums būdamas patenkintu kompanionu, turinčiu gaivų kvapą, sklindantį iš sveikos burnos. (Jei vyresniam šuniui jau susidarė dantų akmenų, juos pirmiausia reikės pašalinti, ir tik tuomet galima bus tikėtis panašaus efekto.)

Farm Food Antlers naudojimas jums suteikia galimybę palaikyti šunų dantis švarius ir tokiu būdu išvengti dantų akmenų. Arba: „Geriau užbėgti už akių, nei gydyti ligą”.

Svarbu:

Farm Food Antlers profesionaliose gyvūnų parduotuvėse, veterinarijos klinikose ir gyvūnų salonuose parduodami įvairių dydžių. Įsitikinkite, kad jūsų perkamas dydis tinka jūsų šuns dydžiui ir kandimo jėgai. Prižiūrėkite savo šunį, kol jis kramto, ir pašalinkite bet kokius mažus likučius.

Jei jūsų šuns nebetraukia Antlers, prašome išmirkyti produktą per naktį vandenyje arba šiek tiek nuskusti.

Analitinė sudėtis:

• Žali baltymai: 37% • Neapdoroti aliejai ir riebalai: 0.1% • Žalia ląsteliena: 2% • Žali pelenai: 55% • Drėgnio: 9% • Kalcio (Ca): 21% • Fosforas (P): 8% • Geležis (Fe): 195 mg/kg • Magnio (Mg): 5240 mg/kg


[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Original” Antlers pagaminti iš tauriojo elnio ragų. Kadangi jūsų šuniui teks padirbėti, kad pasiektų skanų įdarą, tai bus tikras iššūkis net stipriausiems ir ėdriausiems kramtymo mėgėjams. Todėl „Original Antler“ yra itin tvirtas kramtymo kaulas.

Šis „Antler“ rekomenduojamas stipriems dantims.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Easy” Antlers yra įpjautas išilgai, todėl įdarą galima pasiekti iš karto. Tokiu būdu šuniui lengva pradėti nuo įdaro ir jis gali jausti skonį ir elnio ragų struktūrą.

Idealiai tinka šuniukams, vyresniems ir mažesniems ar išrankiems šunims, kurie nesugeba pragraužti elnio ragų.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Fallow” Antlers pagaminti iš danieliaus ragų. Jie panašūs į briedžių ragus, nes yra plokštesni ir plonesni, nei „Original Antlers“. „Fallow Antlers“ paviršiaus plotas yra santykinai didelis, šunims lengviau sugriebti, todėl jie labai tinka vyresniems ar mažiau aktyviems kramtymo mėgėjams. „Fallow Antlers“ skonis yra kitoks, nei „Original“ ir „Easy Antlers“.

Jie yra minkštesni, todėl idealiai tinka jaunesniems šunims bei tiems šunims, kurie turi problemų su kitais „Antlers“ gaminiais.

[/column]