Farm Food Fresh Menu privalumai

100 proc. šviežia mėsa šunims su natūraliais prebiotikais

Šis produktas pasižymi jau žinoma „Farm Food“ šviežios mėsos kokybe, tačiau jo nereikia laikyti šaldiklyje.

Geriausiai tinka tuomet, jeigu:

 • jūsų šuo labai išrankus arba neteko apetito;
 • atostogų metu arba išvykoje;
 • žalias ėdalas pernelyg nepatogus;
 • žalio ėdalo „jau per daug“;
 • jūsų šuo pernelyg jautrus žaliai mėsai;
 • norite palepinti savo šunį.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje yra tik natūralūs produktai

„Farm Food Fresh Menu“ gyvūninės kilmės sudedamosios dalys gaunamos iš ES gyvūnų, kurie patvirtinti kaip tinkami vartoti žmonėms. Visi į „Farm Food Fresh Menu“ pridėti vitaminai ir mineralinės medžiagos yra ekologiški ir taip pat tinka vartoti žmonėms.

„Farm Food Fresh Menu“ puikiai dera arba gali būti maišomas su „Farm Food HE“

„Farm Food Fresh Menu“ yra visavertis ėdalas, todėl juo galite šerti savo augintinį kiekvieną dieną. Juo nebūtina papildyti „Farm Food HE“ arba kito ėdalo. Tačiau galima maišyti „Farm Food Fresh Menu“ ir „Farm Food HE“, nes pastarasis ėdalas yra šaltai presuotos granulės. Jeigu nuo ekstruzinių granulių norite pereiti prie „Farm Food Fresh Menu“ ir „Farm Food HE“, geriausia pradžioje kurį laiką šerti šunį tik „Farm Food Fresh Menu“, o vėliau mūsų siūlomą šviežią mėsą maišyti su „Farm Food HE“. (Niekada nemaišykite „Farm Food HE“ ir ekstruzinių granulių.) 65 gramai „Farm Food Fresh Menu“ prilygsta 25 gramams „Farm Food HE“. „Farm Food Fresh Menu“ sukūrė mūsų veterinarinės mitybos specialistų komanda, naudodama unikalius mūsų receptus ir patirtį.

„Farm Food Fresh Menu“ yra 100 proc. natūralus produktas. Jame nėra:

 • dirbtinių priedų;
 • cheminių antioksidantų;
 • Konservantų;
 • tirštiklių;
 • dažiklių;
 • kvapiųjų medžiagų;
 • tirštiklių.

Ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra „balasto“ arba tirštiklių. Taigi šis ėdalas (vertinant pagal tūrį) yra labai kaloringas.

Ėdalas „Farm Food Fresh Menu“ padeda užtikrinti jūsų šuns žarnyno bakterijų pusiausvyrą,

o sveika, klestinti žarnyno mikroflora yra geros sveikatos pagrindas.

„Farm Food Fresh Menu“ – tai paruoštas naudoti visavertis ėdalas iš patroškintos mėsos

Be to, jis gali būti puikus namuose gaminamo šuns ėdalo pagrindas arba gali jį papildyti. Tam, kad galėtumėte šerti šunį visiškai šviežia mėsa, jums nereikia šaldiklio arba šaldytuvo. „Farm Food Fresh Menu“ parduodamas įvairaus dydžio porcijomis, todėl nesugaišite laiko ruošdami ėdalą (mėsos nereikia smulkinti ar pjaustyti). Siekiant papildyti „Farm Food Fresh Menu“ omega 3 ir omega 6 riebalų rūgštimis, į ėdalą pridėta škotiškos lašišos taukų ir šaltai spausto saulėgrąžų aliejaus.

Ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra vištienos ar kitų paukštienos produktų

Dauguma parduodamos vištienos (ir kitos paukštienos) gaunama iš paukščių, kurie buvo paskersti sparčiausio augimo metu (viščiukai – 5 arba 6 savaičių), jų skerdenose yra daug natūralių augimo hormonų (kuriuos išskiria vištos hipofizė). Mūsų patirtis rodo, kad šie drauge veikiantys veiksniai daro neigiamą poveikį bendrajai šunų sveikatai. Jie gali turėti įtakos jaunų šunų augimui ir ypač vaisingumui. Jeigu naudojama brandžių vištų mėsa (paskerstų tuomet, kai jos nustojo dėti pakankama kiaušinių), šis poveikis tampa nežymus arba jo nebūna visai.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra knygenų

Knygenos pasižymi nemalonia savybe „plaukioti“. Jos sumažina laiką, kai ėdalas lieka žarnyne, ir išmatos tampa šiek tiek pilkos spalvos (priklausomai nuo knygenų kiekio ėdale). Vien tik knygenos dažnai duodamos norint išvalyti žarnyną.

Ėdale „Farm Food Fresh Menu“ nėra jokių kitų subproduktų, išskyrus jautienos kepenis ir širdį

Nors subproduktais galima vadinti visus vidaus organus, „Farm Food Fresh Menu“ nėra plaučių, inkstų, kasos, blužnies ir pan.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje visiškai nėra glitimo

Siekiant vystyti šuniukų gebėjimą virškinti krakmolą, į ėdalą pridėta 2 proc. ryžių.

„Farm Food Fresh Menu“ sudėtyje nėra kaulų

Nežinoma, kaip šunys įsisavina kalcį arba fosforą iš ėdale esančių (maltų) kaulų. Jeigu kaulai sumaišomi su mėsa, nebegalima sužinoti, ar kalcio ir fosforo įsisavinama pakankamai, per daug ar per mažai. Taigi norėdami užtikrinti reikiamą kalcio ir fosforo kiekį bei pusiausvyrą, kaip natūralius ėdalo papildus naudojame neorganines medžiagas, kuriose yra kalcio ir fosforo, nes žinome, kaip jos įsisavinamos šuns žarnyne. Būtent todėl „Farm Food Fresh“ gali būti puikus namuose gaminamo šuns ėdalo pagrindas arba gali jį papildyti.

Tinka visiems gyvenimo etapams kaip kasdienis arba papildomas ėdalas

Kaip jau buvo minėta anksčiau, turbūt savaime suprantama, kad „Farm Food Fresh Menu“ produktai „Beef Complete“ ir „Tripe and Heart Complete“ – tai puikus kasdienis ėdalas jūsų bet kokio amžiaus arba veislės šuniui, nes jame yra visų būtinų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jį taip pat galima maišyti su mūsų siūlomu visaverčiu šaltai presuotu šunų ėdalu „Farm Food HE“. Visgi jūs neturėtumėte maišyti „Farm Food Fresh Menu“ su ekstruzinėmis arba keptomis granulėmis, nes skiriasi jų virškinamumas, ir tai gali laikinai sukelti viduriavimą.

Lentynos dėžute

Savo naminių gyvūnų reikmenų parduotuvėje dabar galite rasti ėdalui „Farm Food Fresh Menu“ laikyti skirtą dėžutę. Joje lengvai telpa du 300 g sveriantys ėdalo „Farm Food Fresh Menu“ maišeliai. Dėžutę galima sandariai uždaryti, todėl „Farm Food Fresh Menu“ galima nesunkiai padalyti porcijomis, skirtomis šerti augintinį kelis kartus per dieną.