Kodėl gabaliukai ir šviežia mėsa

Kodėl šalia „Farm Food HE“ taip pat reikia duoti visaverčio šviežio ėdalo?

Sveika žarnyno mikroflora yra vienas iš svarbiausių bendros jūsų šuns sveikatos veiksnių. Jeigu žarnyno mikroflora išbalansuota arba per skurdi, ateityje neišvengsite sveikatos problemų. Odos, kailio, žarnyno problemos arba alergijos labai dažnai kyla iš žarnyno mikrofloros sutrikimo. Todėl mes, „Farm Food“ ėdalo gamintojai, nuo pat gamybos pradžios (pirmieji) pradėjome rekomenduoti šerti šunį ne tik sausu ėdalu, bet duoti jam ir šviežių produktų, nes tai padeda optimizuoti žarnyno mikroflorą.

Dažnai matome, kad dėl skurdžios žarnyno floros šunys (ne tik maži šuniukai) viduriuoja, turi kitų virškinimo problemų. Žarnyno mikroflora skurdi tada, kai žarnyne gyvena per mažai įvairių bakterijų kolonijų. Jei taip yra, ėdalas nepakankamai gerai suskaidomas, todėl pradeda pūti ir rūgti storojoje žarnoje. Dėl to šuo pradeda viduriuoti ir patenkama į uždarą problemų ratą, iš kurio ištrūkti nepakeitus mitybos natūralia labai sunku.

Bet koks sausas ėdalas, taip pat konservuotas ar troškintas ėdalas, gamybos proceso metu yra kaitinamas. Dėl to žūsta žaliavose esantys fermentai ir bakterijos. Nors tai nebuvo patvirtinta moksliškai, mūsų patirtis rodo, kad tokios bakterijos ir fermentai yra būtini gerai žarnyno mikrofloros sudėčiai bei jos palaikymui.

Todėl rekomenduojame nustatyti tam tikras dienas, kuriomis šersite šunį vien tik „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“ ėdalu, pagamintu iš žalių nevalytų (neplautų) atrajotojų didžiųjų skrandžių. „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“ ėdale yra visų reikalingų bakterijų ir fermentų, kurie būtini gerai jūsų šuns žarnyno mikrofloros sudėčiai ir jos palaikymui. Kaip suprantate, tam, kad būtų pasiektas pageidaujamas poveikis, „Farm Food Fresh“ ėdalą reikia atitirpinti iki kambario temperatūros ir duoti ėsti žalią. Negalima šio ėdalo virti, kaitinti ar atšildyti mikrobangų krosnelėje, nes taip sunaikinamos visos gerosios bakterijos ir fermentai.

Taip pat svarbu gydymo antibiotikais arba žarnyno infekcijos metu ir kelias dienas po to šerti šunį „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“ ėdalu. Tai padės žarnyno mikroflorai natūraliai atsistatyti. Be to, svarbu gydant šunį antibiotikais ir iki 7 dienų po to duoti jam B grupės vitaminų.

Tam, kad pasiektumėte pageidaujamą poveikį, galite ne retkarčiais visą dieną šerti šunį vien „Farm Food Fresh“ ėdalu, bet kiekvieną dieną po truputį įmaišyti „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“ į sausą ėdalą. Tam geriausiai tiks mažomis dešrelėmis gaminamas šviežias ėdalas. Savaime suprantama, „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“ ir „Farm Food Fresh Rundvlees Compleet“ puikiai tinka ir kasdieniam šuns šėrimui. Tam mes pakuojame šį šviežią ėdalą dideliais pakeliais ir didelėmis dešromis.

50 g „Farm Food HE“ atitinka maždaug 100 g „Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet“.

Taip pat perskaitykite išsamų mūsų straipsnį apie žarnyno mikroflorą ir su tuo susijusią patirtį.