Kodėl Farm Food HE?

Farm Food HE – natūralus sausas šunų ėdalas nuo 1982 m.

Neturi jokių cheminių antioksidantų, konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapą arba skonį gerinančių medžiagų.

Todėl, kad Farm Food HE ėdalui naudojamos itin grynos žaliavos, nėra jokio reikalo dėti cheminių antioksidantų ir konservantų. Dėl tos pačios priežasties Farm Food HE galiojimas yra ribotas (iki 6 mėnesių nuo pagaminimo). Taip pat todėl, kad nėra konservantų, labai svarbu, jog ėdalas kvėpuotų – taip išvengsite jo perkaitimo ir pelėsio.

Vadinasi, NEGALIMA laikyti Farm Food HE ėdalo sandariai uždaryto dėžutėse ar kitose talpose, į kurias visiškai nepatenka deguonis!

Farm Food HE ėdale nėra rišamųjų medžiagų.

Rišamųjų medžiagų dažnai pridedama tam, kad ėdalo gabaliukai būtų tvirtesni. Tačiau šios medžiagos turi neigiamą poveikį: žarnyne jos suriša tam tikrus mikroelementus, todėl jie tampa neįsisavinami. Dėl to gali susidaryti ėdalo disbalansas, kuris laikui bėgant labai neigiamai veikia šunų sveikatą. Kadangi mes nenaudojame jokių rišamųjų medžiagų, kartais gali susidaryti šiek tiek trupinių ar miltelių. Tačiau tai atrodo savaime suprantama, nes juk galų gale mes rūpinamės jūsų šunų sveikata!

Farm Food HE nėra ekstrahuotas.

Tam, kad nebūtų pakenkta vertingoms maistinėms medžiagoms, pavyzdžiui, baltymams ir riebalams, arba nebūtų prarasti vitaminai, Farm Food HE ėdalas yra ne ekstrahuojamas, bet suspaudžiamas šaltuoju būdu. Visos sudėtinės dalys, kurios tam, kad būtų virškinamos, turi būti apdorotos (grūdai), prieš sudedant jas į bendrą kompleksą pirmiausia suskaidomos.

Šunys tampa gyvybingesni ir stabilesnio charakterio.

Mes nuolat sulaukiame atsiliepimų, kad šunys, pradėjus juos šerti Farm Food HE ėdalu, tapo gyvybingesni ir linksmesni. Taip yra todėl, kad mes naudojame aukščiausios kokybės grynas žaliavas. Kadangi mes daugiausia naudojame aukščiausios kokybės (olandiškus) jautienos baltymus ir hemoglobino miltelius, norint visiškai patenkinti aminorūgščių poreikį, reikia, kad baltymų frakcija būtų 24 proc. Tada virškinimo metu susidarys kur kas mažiau šalintinų produktų, vadinasi, bus mažiau apkraunamos kepenys.

Be to, kadangi į Farm Food HE ėdalą nededama jokių dažiklių, kvapą ir spalvą gerinančių medžiagų, cheminių antioksidantų, rišamųjų medžiagų ir konservantų, labai tikėtina, kad tai teigiamai veikia šuns charakterį.

Šunys tampa tvirtesni ir raumeningesni.

Šunys iš prigimties maitinasi žinduoliais. Todėl kuriant Farm Food HE ėdalą buvo atsižvelgta į natūralią šunų mitybą. Gaminant Farm Food HE kaip baltymų šaltinis naudojama jautiena ir hemoglobino milteliai. Būtent jautienos aminorūgščių sudėtis labiausiai atitinka natūralią šunų organizmo sandarą. Dėl to šunys tvirtėja, tampa raumeningesni.

Farm Food HE ėdale nėra vištienos ar kitos paukštienos.

Kadangi dauguma vištų (paukščių) priklauso tiems gyvūnams, kurie maistui pjaunami pasiekę patį augimo apogėjų (5–6 savaičių amžiaus viščiukai), tokių vištų (viščiukų) organizme natūraliai yra daug augimo hormonų. (Šiuos natūralius augimo hormonus gamina pačių viščiukų hipofizė.) Be to, kremzlėse daug prolino, vienos iš aminorūgščių, neigiamai veikiančių tikrųjų aminorūgščių gamybą (prolinas yra antagonistas).

Mūsų patirtis rodo, kad pirmiau aprašytų veiksnių visuma neišeina į gera bendrai šuns sveikatai. Natūralūs augimo hormonai ypač kenkia jaunų šunų augimui ir vyresnių šunų vaisingumui. Tačiau jeigu ėdalui gaminti naudojamos suaugusios vištos (pavyzdžiui, papjautos pasenusios dedeklės), neigiamas poveikis nepasireiškia visiškai arba pasireiškia kur kas mažiau.

Jauni šunys auga kur kas tolygiau.

Jeigu šuniukai nuo pat pradžių gauna Farm Food HE ir Farm Food Fresh Pens & Hart Compleet, jie auga žymiai vienodžiau, nepatirdami gerai žinomų augimo šuolių ir nejausdami staigaus augimo sukeliamo skausmo. Tolygus augimas reiškia, kad kaulų sistema vystysis geriau, taip pat užtikrinama, kad raiščiai ir sausgyslės vystysis proporcingai kaulų sistemai ir augs tolygiai, taip tapdami kur kas tvirtesni.

Veisėjai nuolat patvirtina mums, kad šunys visada auga proporcingai. Be to, krinta į akis tai, kad atrodo, tarsi šiuo ėdalu šeriami šunys augtų lėčiau, lyginant su broliais ir seserimis, šertais kitu ėdalu, tačiau suaugę jie būna visiškai vienodo ūgio. Tai ypač lengva pastebėti kalbant apie didelių veislių šunis.

Kailis tampa gražesnis ir tankesnis.

Šunų organizmų medžiagų apykaita visų pirmų mažiau apsunkinama todėl, kad naudojami gryni jautienos riebalai, kurie, prieš perdirbant juos į Farm Food HE ėdalą, pakaitinami ne daugiau kaip iki 90 °C temperatūros (taip pat pridedama lecitino ir šaltai spausto linų sėmenų aliejaus arba škotiškų lašišų aliejaus, kuris yra papildomas omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių šaltinis). Taip pat tai, kad Farm Food HE ėdalas ne ekstrahuojamas, bet suspaudžiamas šaltuoju būdu, neabejotinai prisideda prie odos ir kailio kokybės.

Būtent tai, taip pat kaip ir aukščiausios kokybės baltymų naudojimas ir rišamųjų medžiagų, cheminių antioksidantų bei konservantų atsisakymas, prisideda per maistą sprendžiant odos ir kailio problemas. Dėl to kailio spalva ir struktūra ir vėl tampa tokia, kokia turi būti!

Vyresnio amžiaus šunys išgyvena antrą jaunystę.

Nuostabu tai, kad daug Farm Food HE pirkėjų pastebi, jog vyresni šunys tampa kur kas gyvybingesni ir aktyvesni, nei kiti panašaus amžiaus šunys, mintantys kitu ėdalu.

Šunų mylėtojai taip pat dažnai mums praneša, kad pradėjus šerti šunį Farm Food HE ėdalu jis išgyvena antrą jaunystę. Visa tai yra dėl Farm Food HE ėdalo unikalios sudėties ir didelio grynumo. Prie to taip pat prisideda gamybos būdas: ėdalas ne ekstrahuojamas, bet gaminamas suspaudžiant šaltuoju būdu.

Farm Food HE ėdalas užtikrina, kad šuo nepatirs jokių nepatogumų tuštindamasis.

Šunys, šeriami Farm Food HE ėdalu, iš esmės labai lengvai tuštinasi. Jie palieka ne spalvingas minkštas krūveles, bet dailias tamsias išmatas. Lyginant su kitų šunų išmatomis, šunų, šeriamų Farm Food HE ėdalu, išmatos yra itin tamsios spalvos. Taip yra todėl, kad ėdalas labai lengvai virškinamas.

Kadangi viename kilograme Farm Food HE ėdalo yra daug energijos, o virškinamumas viršija 86 proc., tuštinamasi palyginti mažai. Išmatos pakankamai drėgnos, todėl šuniui nereikia įsitempti norint pasituštinti. Tokia išmatų konsistencija užtikrina, kad kartu būtų visiškai ištuštintos ir analinės liaukos.

Farm Food HE ėdalas tinka visiems bet kokio amžiaus šunims.

Kadangi įvairaus amžiaus arba gyvenantiems skirtingomis sąlygomis šunims reikia daugiau mažiau tokio pat biologiškai subalansuoto ėdalo, galite visus savo šunis, nuo mažiausio iki vyriausio, šerti tuo pačiu Farm Food HE ėdalu. Jeigu jūsų šuo alergiškas glitimui, galite rinktis specialų ėdalą be (kviečių) glitimo, kurio maistinė sudėtis tokia pati.

Mažų veislių šunims ir jauniems šuniukams sukurtas ėdalas Farm Food HE Mini, kurio sudėtis lygiai tokia pati, kaip įprasto Farm Food HE ėdalo, tačiau gabaliukai truputį mažesni (6 mm). Mažiems šuniukams lengviau tokius gabaliukus suėsti.

Farm Food HE yra puikus prebiotikų šaltinis.

Farm Food HE ėdale yra prebiotikų (inulino). Tai netirpus polisacharidas (FOS), gaunamas, pavyzdžiui, iš cikorijų šaknų. Todėl Farm Food HE yra puikus papildomas žarnyno gerųjų bakterijų šaltinis.

Farm Food HE galima derinti ir maišyti su Farm Food Fresh Compleet. Todėl Farm Food HE yra geras pasirinkimas greta šviežio ėdalo Farm Food Fresh.

Grynos žaliavos ir sudėtinės dalys, tinkamos žmonių maistui.

Visoms žaliavoms ir sudėtinėms dalims, iš kurių gaminamas Farm Food HE ėdalas, keliami tie patys kokybės reikalavimai, kaip žmonių maistui skirtiems produktams. Farm Food HE ėdalui naudojamų žaliavų sudėtis ir kokybė užtikrina optimalų biologinį balansą, didelę biologinę baltymų vertę ir gerą virškinamumą (daugiau nei 86 proc.).

Farm Food HE – natūralus sausas šunų ėdalas nuo 1982 m.

Turėtų būti akivaizdu, kad mes labai vertiname visų sudėtinių dalių, kurios naudojamos gaminant Farm Food HE ėdalą, kokybę ir grynumą. Tai padeda išvengti kepenų apkrovos. Štai ta paslaptis, dėl kurios šunys, šeriami Farm Food HE ėdalu, ilgai jaučiasi puikiai.


Opomba: Izdelek Farm Food Fresh še ni na voljo v vsej Evropi. Kjer je omenjen „Farm Food“ visavertis ėdalas iš šviežių atrajotojų didžiųjų skrandžių ir širdžių, lahko zamenjate 20  % izdelka Farm Food HE z dvojno količino surovih, neočiščenih vampov, ki jih pomešate z izdelkom Farm Food HE.

Ker ima „Farm Food“ visavertis ėdalas iš šviežių atrajotojų didžiųjų skrandžių ir širdžių vsa hranila, potrebna za popoln in zdrav obrok, samo surovi neočiščeni vampi ne zadostujejo. Pes potrebuje za popoln obrok najmanj 75 % hranil iz izdelka Farm Food HE, preostanek obroka pa je treba nadomestiti s surovimi neočiščenimi vampi, da se pospeši razvoj črevesne flore.

50 gramov izdelka Farm Food HE je enakovredno 100 gramom izdelka Farm Food Fresh.

Če želite torej dati psu 100 gramov (primer!) izdelka Farm Food HE na obrok (hoteli pa ste mu dati FF Fresh Complete), mu lahko ponudite 80 gramov izdelka Farm Food HE in 40 gramov surovih neočiščenih vampov (torej dvakrat 20  %).

Namesto izdelka „Farm Food“ visavertis ėdalas iš šviežių atrajotojų didžiųjų skrandžių ir širdžių ali surovih neočiščenih vampov lahko psu ponudite popoln obrok svežega mesa, ki vsebuje najmanj 60  % zelenih (neočiščenih) vampov.

 

Farm Food HE produktus