Sveikas šunų ėdalas

Jūsų šuo kur kas arčiau gamtos, nei jūs manote!

Gerbiami šunų mylėtojai,

Kad ir kiek daug ir įvairių veislių būtų, visi jų atstovai vis dėlto išlaikė vieną bendrybę, kuri juos sieja su protėviais – tai medžiagų apykaita. Medžiagų apykaita šunų organizmuose nuo priešistorinių laikų vyksta vis dar taip pat.

Gamtoje visi šuniniai, nuo mažiausio iki didžiausio ir nuo jauniausio iki seniausio, pagal savo (energijos) poreikius minta vienu ir tuo pačiu maistu! Todėl „Farm Food“ filosofija, išaugusi iš principo „pirmiausia šuo“, grindžiama tokia mintimi: vienos rūšies ėdalas yra tinkamas visiems šunims. Taip yra todėl, kad šunys, kaip ir žmonės bei kiti ilgaamžiai gyvūnai, visais gyvenimo etapais minta vienodai, skiriasi tik suėdamas kiekis. „Farm Food“ ėdalo sudėtis ir kokybė užtikrina optimalią biologinę pusiausvyrą.

Mus nuolat pasiekia vartotojų, veisėjų, šunų dresuotojų ir instruktorių, šunų kirpėjų, veterinarų ir veterinarijos homeopatų pranešimai apie teigiamą ir, jei reikia, problemas sprendžiantį „Farm Food“ ėdalo poveikį šunims: nuo galvos iki kojų pirštų, nuo nosies iki uodegos galiuko, tiek iš vidaus, tiek iš išorės!

Be to, mes puikiai suprantame, kad nėra geresnių mūsų filosofijos ambasadorių nei patys šunys! Kadangi geriau vieną kartą pabandyti, nei dešimt kartų išgirsti, kviečiame jus pačius įsitikinti: leiskite savo šuniui ar šunims įtikinti jus „Farm Food“ ėdalo kokybe.

Su pagarba, taip pat ir „Farm Food“ komandos vardu.

Gerrit de Weerd

Farm Food kokybės garantija:

Kokybė reiškia daugiau nei vien gerą produktą!
Farm Food reiškia:

Aukštą kokybę ir griežtą kokybės kontrolę.
Rezultatas – švarus ir grynas kokybiškas produktas.

Naudojame tik natūralias medžiagas,
tinkančias žmonių maistui.

Mūsų produktuose nėra dirbtinių kvapų, dažiklių ar skonio stipriklių.
Nenaudojame dirbtinių tirštiklių, dirbtinių konservantų
ar cheminių antioksidantų.

Farm Food: natūralus ir grynas šunų ėdalas nuo 1982 m.